skip to Main Content

Cetelem půjčkaChcete si půjčit výhodně, bez komplikací a zbytečných poplatků? Můžete využít osobní půjčky od finanční společnost Cetelem, která nabízí řadu zajímavých finančních produktů. Můžete si zde sjednat také kreditní kartu, pojištění nebo speciální půjčku na koupi nového vozu. Osobní půjčka Cetelem vyjde vstříc každému serióznímu žadateli, který projeví zájem o peníze. Díky praktickému kalkulátoru snadno zjistíte, kolik si můžete půjčit a na jak dlouho.

Výše půjčky Cetelem a doba splatnosti

Částka, kterou si můžete v rámci Cetelem půjčky vypůjčit na cokoliv, se vám maximálně přizpůsobí. Výše půjčky se pohybuje od 20 000 až do 200 000 Kč a doba splatnosti v rozmezí 6 až 72 měsíců. Jestliže chcete peníze využít na koupi nového vozu, můžete si půjčit až 1 000 000 Kč a ten rozdělit až na 96 měsíčních splátek. Oblíbená je také půjčka na rekonstrukci bydlení, kterou finanční společnost poskytuje ve stejné výši a na stejnou dobu jako úvěr na automobil.

Online žádost o výhodnou půjčku

O Cetelem půjčku můžete požádat online, takže při jejím sjednání šetříte svůj čas. Ihned se dozvíte, zda byla půjčka schválena. Navíc parametry půjčky se dají i v průběhu žádosti měnit a vy tak snadno najdete takový produkt, který bude nejvíce odpovídat vašim představám. S Cetelem získáte peníze na svůj účet rychle, snadno a zodpovědně. Navíc za schválení úvěru nezaplatíte ani korunu. Půjčka Cetelem navíc vyžaduje minimum dokladů, které je nutné předložit. Stačí dodat informace z občanského průkazu, informace o zaměstnavateli a výši příjmu spolu s výdaji vaší domácnosti.

Pojištění k půjčce Cetelem

U finanční společnosti Cetelem se můžete také pojistit. Pojištění vám pomůže tehdy, když se dostanete do situace, že nebudete moci hradit své závazky. Cetelem nabízí dva základní typy pojištění. Jedná se o pojištění schopnosti splácet a o pojištění výdajů. Můžete si tak pojistit svou pracovní neschopnost, invaliditu nebo třeba ztrátu zaměstnání. Nikdy nevíte, do jaké situace se můžete dostat, proto se vyplatí toto pojištění určitě zvážit.

Web: www.cetelem.cz

Back To Top