skip to Main Content
Rychlá a snadná půjčka do 300 000 Kč

Půjčte si 10 000 až 300 000 Kč a získejte nejschvalovanější nebankovní ještě dnes.

  • 97 % schválených žádostí
  • Vyřízení už do 10 minut
  • Vše z pohodlí domova
  • Bez nahlížení do registru
  • Bez doložení příjmu

Výše půjčky
až 300 000 Kč

Splatnost půjčky
1 – 84 měsíců

Úrok od
0 %

Finská půjčka

Finská půjčka je novodobým typem výhodné půjčky, o kterou může požádat opravdu každý a která vyjde vstříc individuálním požadavkům klienta. Jedná se o půjčku, která je rychle vyřízená a má flexibilní podmínky splácení. Ať už máte stálý nebo dočasný příjem, požádejte o ni. Je určena pro pracující, studenty, maminky na mateřské i pro seniory. Výhodná finská půjčka si získá i vás.

Podmínky pro získání finské půjčky

Velkou výhodou je, že o finskou půjčku můžete žádat online. Jste tedy ušetřeni cesty do banky a mnohdy i zbytečného zařizování všech možných potvrzení. Často nemusíte dokládat ani svůj měsíční příjem. Postačí vám pouze občanský průkaz. Půjčka může být poskytnuta každému, kdo je starší 18 let. Potvrzení od zaměstnavatele dokáže nahradit výpis z bankovního účtu nebo čestné prohlášení. Půjčka může být žadateli poskytnuta i opakovaně, dosáhne pak na výhodnější podmínky.

Výše finančních prostředků

Finské půjčky se standardně poskytují do částky přibližně 10 000 Kč. Jestliže žádáte o finskou půjčku poprvé, připravte se na to, že nedosáhnete na maximální částku. Mnohem častěji vám nebankovní společnost půjčí třeba jen 3 000 Kč, ke kterým nebudete potřebovat ani smlouvu. U druhé a další půjčky již ale samozřejmě můžete požádat o více peněz. Oblíbená nebankovní půjčka Ferratum se poskytuje až do výše 10 000 Kč.

Velkou roli dále hraje i splatnost finské půjčky, která je nejčastěji jednorázová. Standardní splatnost je do 30 dní ke dni, který si sami vyberete. V případě potřeby můžete půjčku samozřejmě prodloužit a vyhnout se tak nepříjemným pokutám za prodlení. Půjčka Ferratum se poskytuje dokonce až na 45 dní.

Rychlá žádost o půjčku

Potřebujete peníze okamžitě? S finskou půjčkou máte příležitost. Vaše žádost bude schválena téměř ihned, obzvlášť pokud ji podáte v pracovní den. Peníze se vyplácejí v hotovosti nebo převodem na bankovní účet. Finská půjčka Ferratum je rychlá, nenáročná a samozřejmě bez ručení. Peníze můžete využít neúčelově.

Back To Top