skip to Main Content
Rychlá a snadná půjčka do 300 000 Kč

Půjčte si 10 000 až 300 000 Kč a získejte nejschvalovanější nebankovní ještě dnes.

  • 97 % schválených žádostí
  • Vyřízení už do 10 minut
  • Vše z pohodlí domova
  • Bez nahlížení do registru
  • Bez doložení příjmu

Výše půjčky
až 300 000 Kč

Splatnost půjčky
1 – 84 měsíců

Úrok od
0 %

Půjčky bez registru a Solusu

Pokud přijdete žádat do banky o úvěr, může se vám lehce stát, že vám jej zamítnou. Důvodů k tomuto rozhodnutí lze vyjmenovat hned několik. Tím nejčastějším bývá záznam v registru dlužníků Solusu. Pokud si peníze potřebujete nutně půjčit, nezbude vám nic jiného, než se obrátit na některou z nebankovních společností, které mají podstatně méně přísné podmínky schvalování.

Půjčky bez nahlížení do registru nabízí

  • Kredito24.cz – Blesková půjčka až do 12 500 Kč. Registry dlužníků se posuzují individuálně.
  • CreditON.cz – Mikropůjčky od 500 až do 20 000 Kč pro stálé klienty. Peníze už do 30 minut.
  • Provident.cz – Nebankovní půjčka bez registru až do 80 000 Kč. Peníze v hotovosti už do 24 hodin.
  • VITAcredit.cz – Půjčka se zástavou nemovitostí. Možnost sjednání půjčky až do výše 70% z ceny nemovitosti.

Jak se lze dostat do registru dlužníků?

Možná jste si také tuto otázku položili, když jste odcházeli z banky s nepořízenou. Možností, jak se ocitnout na tomto nelichotivém seznamu, bychom mohli jmenovat nespočet. Mezi ty hlavní patří pravidelné nesplácení či jedno pouhé opomenutí splátky u jakékoliv banky či podobné společnosti. Dále vás může do registru nechat zapsat i váš mobilní operátor, pokud byste z nějakého důvodu opomněli nebo nemohli platit například sjednaný paušál. Výsledek je ovšem vždy stejný. Bankovní půjčky se stávají nedostupnými a můžete spoléhat pouze na půjčky bez registru a Solusu pro každého.

Na půjčkách bez registru není nic špatného

Kromě lidí, kteří se ocitli na seznamu dlužníků, žádají o půjčky bez registru a Solusu i lidé, kteří na úvěr spěchají. Většina bank si totiž se schvalováním půjček dává na čas a ten je mnohdy velmi cenný. Nebankovní společnosti pracují v mnoha případech rychleji. Potřebné peníze se tak na vašem účtu mohou ocitnout klidně už druhý den po schválení.

Půjčky bez registru a Solusu lze také ve většině případů sjednávat z pohodlí vašeho domova. Každá nebankovní společnost již nabízí objednání úvěru přes internet, což vám zabere maximálně deset minut. Proč se tedy namáhat a obcházet pobočky bank, když to jde zařídit podstatně jednodušeji? Rozhodně se tedy při přemýšlení o úvěru na cokoliv podívejte na věc i z pohledu vašeho pohodlí.

Půjčky bez registru před výplatou ihned pro každého

Půjčka před výplatou je poskytována bez nahlížení do registru. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář a peníze vám přijdou ihned na účet.

Back To Top