skip to Main Content
Rychlá a snadná půjčka do 300 000 Kč

Půjčte si 10 000 až 300 000 Kč a získejte nejschvalovanější nebankovní ještě dnes.

  • 97 % schválených žádostí
  • Vyřízení už do 10 minut
  • Vše z pohodlí domova
  • Bez nahlížení do registru
  • Bez doložení příjmu

Výše půjčky
až 300 000 Kč

Splatnost půjčky
1 – 84 měsíců

Úrok od
0 %

Půjčky pro ženy na MD

V poslední době se stále více objevují články o tom, že Čechů nepřibývá, protože lidé stále oddalují rodičovství nebo mají třeba jen jednoho potomka. To je nepříjemná situace, se kterou by se mělo něco dělat. Ovšem proč by si lidé pořizovali děti, když už předem vědí, že se kvůli tomu mohou dostat do finančních potíží? Výše podpory pro ženy na mateřské dovolené není vůbec vysoká a péče o malé dítě bývá mnohdy dost nákladná. Spousta žen, které se už pro mateřství rozhodnou, proto začíná podnikat z domova, aby si alespoň nějak přilepšili. Ovšem často k tomu potřebují nějaký počáteční kapitál nejspíš z půjčky pro ženy na MD.

Matce na mateřské dovolené půjčí málokdo

Ona myšlenka vlastního podnikání není vůbec špatná. Například provozování výdělečného internetového obchodu se dá zvládnout z pohodlí domova. Většinou je ovšem potřeba držet si nějaké skladové zásoby, za které už musíte zaplatit. Banka vám na tyto podnikatelské aktivity v době vaší mateřské dovolené jen těžko půjčí. Spíše vám nějaký úvěr nabídnou nebankovní společnosti. Mnoho z nich totiž podporuje aktivní matky a nabízí jim půjčky pro ženy na MD.

Podmínky půjček pro ženy na mateřské dovolené jsou o hodně lepší, než u běžných spotřebitelských úvěrů. Matky totiž mají alespoň nějaký příjem v podobě příspěvků od státu. Nebankovní společnosti jim tak nabízejí úvěrové produkty s nižším úrokem a klidně i ve větší hodnotě.

Půjčku pečlivě vyberte

Ovšem když už se rozhodnete pro využití půjčky na mateřské, dobře si zvolte společnost, u které podepíšete smlouvu. Můžete si například pročítat zkušenosti klientů na internetu nebo dát na radu známých, kteří s podobnými úvěry mají zkušenosti. Stejně tak se vyplatí nechat si zaslat několik nabídek a po prostudování smluv z nich vybrat tu nejvýhodnější. Klidně tak ušetříte i pár set korun na úrocích či jiných poplatcích, které jsou s půjčkou spojeny.

Back To Top