skip to Main Content
Rychlá a snadná půjčka do 300 000 Kč

Půjčte si 10 000 až 300 000 Kč a získejte nejschvalovanější nebankovní ještě dnes.

  • 97 % schválených žádostí
  • Vyřízení už do 10 minut
  • Vše z pohodlí domova
  • Bez nahlížení do registru
  • Bez doložení příjmu

Výše půjčky
až 300 000 Kč

Splatnost půjčky
1 – 84 měsíců

Úrok od
0 %

Půjčky na OP ihned a hotově

Nespočet nebankovních půjček se nyní sjednává přes internet. Ovšem často jste nuceni k nějakým registracím se zadáváním emailu a podobně. Následně vám chodí hromady nevyžádaných zpráv s nabídkami půjček a jiných finančních služeb. Chcete se tomuto vyhnout a zadávat při žádosti o půjčku co nejméně svých kontaktních údajů? Zajímejte se tedy zejména o půjčky na OP ihned a hotově. K jejich sjednání budete potřebovat pouze občanský průkaz a jakýkoliv druhý doklad totožnosti.

TIP: 10 000 Kč do 10 minut ihned získáte ZDE! 

Info Částka
PLUS Půjčka Půjčka ihned na OP 500 – 8 000 Kč
CreditON půjčka Půjčka na cokoliv – Doporučujeme 500 – 20 000 Kč
Profi Credit Spolehlivá půjčka Profi Credit 4 999 – 166 000 Kč
Home Credit Půjčka ihned až 150.000 10 000 – 250 000 Kč
*Výběr nebankovních půjček, kde Vám opravdu půjčí, najdete ZDE…

Tento typ úvěrů bývá schvalován velmi rychle a po ověření vámi předložených dokladů společně s odsouhlasením výše úvěru můžete mít peníze v ruce už do 24 hodin. To vás dokáže mnohdy zachránit před velkými problémy. Jako příklad, kdy určitě oceníte tento finanční produkt nabízený nebankovními společnostmi, uvedeme nutnost pořízení nové mrazničky. Tomu se nevyhnete, když ta stávající přestala plnit svou funkci a hrozilo by zkažení velkého množství drahých potravin. Dále také budete rádi za rychlé obdržení peněz při potřebě uhrazení nedoplatků za energie, kdy hrozí zanesení vašeho jména do Solusu.

Půjčky na OP ihned a hotově jsou určeny pro všechny osoby starší osmnácti let bez omezení provádění právních úkonů. Tím bezesporu podpis úvěrové smlouvy je. To by byla tedy první podmínka. Další už se liší společnost od společnosti. Některé například vůbec nenahlížejí do registru dlužníků a spoléhají na to, že se budete chovat korektně a svůj dluh uhradíte dle dohody. Jiné zase, které vám nabídnou vyšší sumu peněz, mohou vyžadovat potvrzení o příjmech, ze kterých vyplývá vaše schopnost hradit své závazky. Více informací se dočtete vždy na stránkách konkrétního věřitele.

Splácíte včas? Potom se nemusíte bát, že by vám příště nikdo nepůjčil

Správná doba splácení i přesná výše splátek vám zajistí další přísun k penězům v případě potřeby. Nebankovní společnost vás totiž povede jako spolehlivého klienta a půjčky na OP ihned a hotově vám nabídne kdykoliv znovu a v některých případech i větší výši.

Back To Top