skip to Main Content
Rychlá a snadná půjčka do 300 000 Kč

Půjčte si 10 000 až 300 000 Kč a získejte nejschvalovanější nebankovní ještě dnes.

  • 97 % schválených žádostí
  • Vyřízení už do 10 minut
  • Vše z pohodlí domova
  • Bez nahlížení do registru
  • Bez doložení příjmu

Výše půjčky
až 300 000 Kč

Splatnost půjčky
1 – 84 měsíců

Úrok od
0 %

Půjčka bez doložení příjmu

Situace na trhu práce už nějaký čas není příznivá. Jen málo kdy se vám podaří získat vyhovující zaměstnání v krátkém čase. Může trvat i několik měsíců, než se objeví pozice, o kterou se chcete ucházet. Do té doby ale může nastat chvíle, kdy vám dojdou naspořené peníze a abyste si mohli dále dovolit například byt, ve kterém žijete, musíte si půjčit nějaké peníze. Získáte tak nějaký čas na najití rozumné práce a tedy i dostatečných financí.

Kde po vás nebudou požadovat doložení příjmů?

Je pochopitelné, že vám nejspíš žádná z klasických bank nevyjde vstříc. Všichni budou požadovat, abyste měli alespoň nějaký doložitelný příjem kromě podpory v nezaměstnanosti. Jedině některé nebankovní společnosti vám vyjdou vstříc. Sice vám nenabídnou žádný velký obnos, ale mělo by to nějaký čas stačit na pokrytí běžných výdajů. Jejich půjčka bez doložení příjmu vám tak zajistí určitý klid na obcházení pohovorů a hledání vhodné, dostatečně placené pracovní příležitosti.

Půjčí vám někde větší obnos bez doložení příjmů?

Ne všechny společnosti vám bez potvrzení o příjmech nebo při nízkých prokazatelných příjmech půjčí jen nějakých pár tisíc korun. Dají se najít i takové, u kterých si lze říct až několik set tisíc korun. Ovšem v takovém případě o sobě budete muset uvést více informací. Investory bude zajímat například to, zda si například nějakým způsobem přivyděláváte (i když tyto příjmy oficiálně nepřiznáváte), nebo z čeho by se zkrátka půjčka bez doložení příjmu v dostatečné výši hradila. Na základě toho se rozhodnou, zda vám peníze poskytnou či nikoliv.

Výhodou takto půjčených peněz je to, že nemusíte nikomu dokládat, na co byly skutečně využity. Můžete jimi hradit rodinnou dovolenou, rozjezd vlastního podnikání nebo třeba vybavení domácnosti. Pokud bude půjčka bez doložení příjmu řádně splácena, nikdo se o vaše hospodaření s těmito penězi nebude zajímat.

Back To Top