skip to Main Content
Rychlá a snadná půjčka do 300 000 Kč

Půjčte si 10 000 až 300 000 Kč a získejte nejschvalovanější nebankovní ještě dnes.

  • 97 % schválených žádostí
  • Vyřízení už do 10 minut
  • Vše z pohodlí domova
  • Bez nahlížení do registru
  • Bez doložení příjmu

Výše půjčky
až 300 000 Kč

Splatnost půjčky
1 – 84 měsíců

Úrok od
0 %

Půjčky pro nezaměstnané

Jste bez práce, novou s rozumným příjmem nemůžete najít a peníze na účtu vám pomalu docházejí? To je v poslední době velmi častý scénář. Hledání práce totiž nyní trvá podstatně déle, než jak tomu kdysi bývalo. Firmy šetří, a když už nabírají nové zaměstnance, pečlivě si je vybírají a přijmou toho s nejlepšími referencemi a zkušenostmi. Pokud ovšem vytrváte, určitě se pro vás nějaká pozice najde. Ovšem do té doby nejspíš budete potřebovat nějakou finanční pomoc a právě o možnostech získání půjčky pro nezaměstnané a dlužníky si můžete přečíst v tomto článku.

NÁŠ TIP: Peníze ihned! Rychlé vyřízení bez zbytečného papírování. Senzační půjčky pro každého zde →.

Banka vaši žádost většinou zamítne

Mysleli jste si, že by vám pár tisíc korun na nejnutnější výdaje mohla půjčit banka, u které máte účet? Tak s tím příliš nepočítejte. Pokud nemáte příjem ze zaměstnání, banka vám půjčení peněz nejspíš zamítne. V takovou chvíli je potřeba uvažovat nad tím, zda by se tedy nevyplatilo zaslat žádost o úvěr nějaké nebankovní společnosti, která má ve své nabídce půjčky pro nezaměstnané a dlužníky. Jako člověk bez prokazatelného příjmu u nich budete mít šanci na půjčku pěkných pár tisíc korun, které vám budou stačit na zaplacení životních nákladů v několika následujících měsících, během kterých si jistě nějakou práci najdete.

Šanci na úvěr mají i lidé zapsaní v registru mezi dlužníky

Nebankovní produkty, o kterých se dnes zmiňujeme, se nazývají „půjčky pro nezaměstnané a dlužníky“. Z toho vyplývá, že jsou určeny pro lidi bez doložitelného příjmu a také pro ty, kteří se vlastní nezodpovědností nebo zapomnětlivostí octli na nelichotivém seznamu dlužníků. S tím je spojeno poměrně vysoké riziko pro věřitele, který si tak účtuje poněkud vyšší úroky, než kdybyste příjem měli a také vaše platební morálka byla v pořádku. Ovšem když vám nikdo jiný nepůjčí, budete se muset s těmito podmínkami smířit.

Back To Top