skip to Main Content
Rychlá a snadná půjčka do 300 000 Kč

Půjčte si 10 000 až 300 000 Kč a získejte nejschvalovanější nebankovní ještě dnes.

  • 97 % schválených žádostí
  • Vyřízení už do 10 minut
  • Vše z pohodlí domova
  • Bez nahlížení do registru
  • Bez doložení příjmu

Výše půjčky
až 300 000 Kč

Splatnost půjčky
1 – 84 měsíců

Úrok od
0 %

SMS půjčka do výplaty

Ekonomická data mnoha firem nevypovídají v poslední době právě o růstu a zvyšování platu zaměstnanců. Trend je spíše opačný. Zaměstnanci jsou propouštěni nebo minimálně dochází ke snižování platů. S tím jsou spojeny další problémy. Mnoho rodin si totiž už nemá z čeho tvořit finanční rezervu a i nečekané výdaje v řádu několika tisíc korun je mohou dostat do svízelné finanční situace. Tu pak vyřeší jedině SMS půjčka do výplaty a víra v to, že nebudou nuceni platit za nic dalšího.

NÁŠ TIP: Rychlá půjčka do výplaty – 4 500 Kč máte do 10 minut

Jak je to s hojně využívanými SMS půjčkami?

Více než klasické úvěrové produkty v řádu několika desítek tisíc korun jdou v poslední době na odbyt takzvané SMS půjčky. Nazývány jsou tak z prostého důvodu. Sjednávají se pomocí krátkých SMS zpráv, kdy prvně odešlete výši požadovaného úvěru a také vaše údaje. Stejným způsobem dostanete odpověď o tom, zda vám byla SMS půjčka do výplaty schválena či nikoliv. Pokud ano, tak si peníze lze vybrat už během pár hodin z vašeho účtu.

Co se splácení týče, tak to je také odlišné od běžných úvěrových produktů. Většinou totiž splatíte částku s příslušným poplatkem jednorázově do čtrnácti dní nebo jednoho měsíce. Většina společností také umožňuje za další poplatek prodloužení této doby až na dvojnásobek, což někomu určitě může pomoci.

Výše jsem se zmínil o poplatcích, které SMS půjčka do výplaty má. Vzhledem k tomu, že půjčenou částku vracíte najednou, nemluví se o žádných úrocích, ale jednorázovém a předem jasně stanoveném poplatku. Ten bývá z pravidla někde mezi 10 až 25 procenty z celkové částky SMS půjčky. To není zas tolik, když vezmete v potaz, že vás takovýto úvěr může zachránit od ještě vyšších smluvních pokut, zapsání do registru dlužníků, ve kterém budete následujících pár let a podobně.

Back To Top